İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaokulu Göztepe’de okuduktan sonra, liseyi Kabataş Erkek Lisesi’nde bitirdi.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde İktisat bölümünden mezun oldu. Yine Marmara Üniversitesi’ne bağlı Ortadoğu ve İslamÜlkelerinde Ekonomi bölümünde lisansüstü eğitimi aldı. Müzik yaşamıma, ailesinin de desteği ile küçük yaşta başladı. Aile meclislerindeki fasıl ortamlarında büyüyerek; büyük usta Orhan Dağlı’dan ders alarak bağlama öğrendi. Lise yıllarında da gitar çalarak ilk bestelerini yaptı. Kabataş Erkek Lisesi’nde okurken gitar çalıp solistlik yaparak liselerarası çeşitli yarışmalarda ödüller kazandı.
1988-94 yılları arasında çeşitli albümlere söz, beste verdi ve yorumcu olarak katıldı. 1995 yılında yönetmenliğini Mesut Uçakan’ın yaptığı “Ölümsüz Karanfiller” adlı filmde oyuncu olarak rol almasının yanı sıra, tüm müziklerini de besteleyip seslendirdi. 1996-2003 arası Samanyolu TV, Kanal 6, TGRT ve Kanal 7’de müzik-söyleşi programları hazırlayıp sundu. 2000’den bu yana klasik-akustik gitar branşında kurs eğitmenliği yaparak yüzlerce öğrenci mezun etti, onlarla konserler verdi.

2002 yılından beri ulusal radyolarda söyleşi ve kültür-müzik programları yaptı, en iyi gece programcısı dalında ulusal kategoride ödüller aldı. Halen Radyo Turkuvaz’da “Geceye Sürgün” adında bir program yapmaktadır. 2005’den bu yana Milli Eğitim Bakanlığı’nın özel izniyle, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere pek çok yerel yönetim ile işbirliği içerisinde; 800’ün üzerinde ortaöğretim okulu ve çeşitli platformlarda madde bağımlılığı karşıtı gösterilerde yer aldı.

1994 yılında ilk solo albümünü çıkartan sanatçının yayımlanmış sekiz adet albümü bulunmaktadır.

ahsen antetli

544 718 18 80