1973 yılında İstanbul’un Beykoz ilçesinde doğdu. Müzik eğitimine 1998 yılında Beykoz Belediyesinin açmış olduğu Suat Sancar yönetimindeki Sanat Musikisi bölümünde başlayan Erol Aydoğan, 2000 senesinde Mustafa Keser’in açtığı Sanat merkezine kaydolarak eğitimini ilerletmiştir.

Burada tanınmış, alanında söz sahibi hocaları sayesinde bilgisini ve icra yeteneğini geliştirmiştir. 2009 senesinden itibaren İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde konserler veren sanatçı, yerel belediyelerimizin düzenlemiş olduğu kültür faaliyetlerinin ve geleneksel halk konserlerinin birçoğunda sahne almaya devam etmektedir. Ayrıca Ordulu olması münasebetiyle bir çok derneğimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın özel gün ve gecelerinde, festival ve şenliklerinde sahne almaktadır.

Eğitim sektöründe de çalışmalarına devam eden Sanatçı, 2009 yılında açtığı AYDOĞAN MÜZİK  MERKEZİ ile bu alanda Enstrüman eğitimi, satışı, kayıt stüdyosu ve müzik organizasyon hizmetleri vermektedir.

Her biri bir kültür hazinesi olarak gördüğü bestelerini 2013 te çıkardığı ‘’ANAHTAR’’ isimli Albümüyle halkına ulaştırarak memleketimize ve Sanat dünyasına kalıcı tesirler bırakmayı hedeflemiştir.

ahsen antetli

 544 718 18 80