Kasım 1984’te Samsun’da  doğdu.İlkokulu Samsun M. Akif Ersoy İlköğretim Okulunda okuduktan sonra

  Samsun Kalkanca Bölge Yatılı Kuran Kursunda Hafızlığa başladı.Bir sene içerisinde Hafızlığını tamamlayıp icazet aldı ve 11 yaşında hafız oldu. Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesinde orta öğrenime başlayan hocamız 2002’de buradan mezun oldu.Yüksek öğrenimine ise Samsun OMÜ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünde başladı ve 2007’de de buradan başarıyla mezun oldu.Üniversite okurken Diyanet İşlerinde kadrolu olarak göreve başladı ve 2010 yılı sonunda ‘KIRAAT ve MAKAM’ eğitimini tamamlamak üzere MISIR’ a gitmesi sebebiyle Diyanetteki görevinden istifa etti.
2010 yılından beri İstanbul da bulunan hocamız Özel bir Kolej de öğretmen olarak görevine devam  etmekle beraber tasavvuf musikisi ekibi ile birlikte yüzlerce organizasyona katılmış Kuran-ı Kerim ziyaretlerinde bulunmuş ve ilahi-ezgi konseri vermiş ve bu programlarına devam etmektedir.
Üsküdar  mûsikî cemiyetinde müzik ve  Şan dersi alan hocamız Fatih Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde KURAN-I  KERİM  alanında da yüksek lisans yapmıştır.


ahsen antetli

544 718 18 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.